Badanie gazociągów wysokiego ciśnienia przy przekroczeniu cieków wodnych 2013

OPIS REALIZACJI

 

  • Nazwa roboty : „Badanie gazociągów wysokiego ciśnienia przy przekroczeniu cieków wodnych”
  • Inwestor : Operatorem Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.  02-337 Warszawa ul. Mszczonowska 4
  • Generalny Wykonawca : SOLEY sp z o.o., ul. Przemysłowa 33, 32-083 Balice
  • Termin realizacji :czerwiec - grudzień 2013.
  • Opis zadania/projektu : Przeprowadzono przegląd, inspekcje gazociągów wysokiego ciśnienia w miejscach w których one natrafiają na przeszkody terenowe w postaci cieków wodnych (kanały melioracyjne, potoki, rzeki). Zadnie w swoim zakresie obejmuje zlokalizowanie badanego gazociągu w terenie, szczegółowe opisanie brzegów cieku wodnego, dokładne scharakteryzowanie dna na całej szerokości cieku. Najważniejszym zdaniem jest zbadanie na jakiej głębokości w gruncie i w dnie przebiega gazociąg i czy przypadkiem nie jest odsłonięty. W sytuacji zlokalizowania gazociągu odkrytego (przebiegającego swobodnie w nurcie cieku) dokonywana jest szczegółowa inspekcja stanu gazociągu.
    Prace przeprowadza grupa nurkowa wspomagana przez szereg urządzeń do lokalizowania przebiegu gazociągu w terenie (urządzenia GPS, radiolokalizatory). Przy badaniu cieków o znacznych głębokościach prace nurkowe wspomagane są pomiarami echosondą. 

 

 

GALERIA

 gazociagi  gazociagi  

Jesteśmy członkiem
pzwf-png

BSI - Management System

Jesteśmy certyfikowani przez BSI

 

 SoleySoley Spółka z O.O.

  ul. Przemysłowa 33, 
32 - 083 Balice k. Krakowa

tel/fax
(012) 638 03 50, 636 12 10
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.