Poszukujemy kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OFERTOWANIA/KOSZTORYSANT

Miejsce pracy: Balice k/Krakowa

Opis stanowiska:

  • analiza dokumentacji projektowej, przetargowej i zapytań ofertowych
  • opracowanie przedmiarów i samodzielna wycena robót budowlanych
  • przygotowywanie ofert przetargowych, w tym do przetargów publicznych
  • pozyskiwanie ofert na materiały budowlane i usługi podwykonawcze, w tym branżowe (przygotowywanie, wysyłanie zapytań ofertowych i wybór najkorzystniejszej oferty)
  • tworzenie i prowadzenie baz danych z cenami
  • uczestniczenie w negocjacjach techniczno-handlowych

Wymagania:

  • min. 5-letnie doświadczenie w zakresie wyceny prac geotechnicznych
  • dobra znajomość obsługi programu AutoCAD
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość obsługi programów do kosztorysowania, będzie dodatkowym atutem
  • znajomość Prawa Budowlanego oraz Prawa Zamówień Publicznych w zakresie podstawowym
  • umiejętność współpracy w zespole
  • umiejętności analityczne
  • znajomość języka angielskiego mile widziana
  • skrupulatność i dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • elastyczny czas pracy
  • przyjazną atmosferę pracy

Zastrzegamy sobie, że nie odpowiadamy na wszystkie otrzymane aplikacje.

Jesteśmy członkiem
pzwf-png

BSI - Management System

Jesteśmy certyfikowani przez BSI

 SoleySoley Spółka z O.O.

  ul. Przemysłowa 33,
32 - 083 Balice k. Krakowa

tel/fax
(012) 638 03 50, 636 12 10